محل تبلیغات شما

خود نوشت زندگانی من »

در سال 1364 در روستای خلیل آباد شهرستان اردبیل در خانواده ای نسبتا متوسط به لحاظ  فرهنگی و مالی به دنیا آمدم . ادوار ابتدایی و راهنمایی را در روستا معمولا با کسب شاگردی ممتاز طی نموده و برای ادامه تحصیل رهسپار شهر شدیم . این دوران نیز با درخشش و عموما شاگرد ممتازی طی شد سپس وارد مقطع پیش دانشگاهی شدم که با کسب رتبه اول در منطقه 2 اردبیل جایزه خود را از دست استاندار وقت دریافت کردم . در کنکور سراسری آنوقت که مثل امروز سهل و ساده نبود شرکت و پذیرفته شدم و لیسانس خود را در مقطع کارشناسی از دانشگاه پیام نور مشگین شهر اردبیل دریافت و برای کارشناسی ارشد ( فوق لیسانس ) در دانشگاه قم برای رشته حقوق جزا و جرم شناسی ( علوم جنایی ) پذیرفته شدم و در روزهای پایانی سال 1390 با دفاع از تز کارشناسی ارشد خود با عنوان تاثیر محیط اینترنت بر بزهکاری و بزهدیدگی کودکان و نوجونان و راهکارهای مقابله با آن » دفاع و با عنایات حق باری تعالی ( عز شانه ) و الطاف معصومین ( س ) موفق به دریافت درجه فوق لیسانس شدم  و سپس وارد مقطع دکتری شدم .

جهت انجام خدمت مقدس سربازی در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیای سپاه مشغول و بعد از اتمام این دوران وارد حوزه کاری این نهاد شدم و تاکنون تجارب بسیار خوبی از موضوعات عمرانی ، کشاورزی ، صنعتی و مالی کسب نموده ام و فعلا نیز ادامه دارد .

در حال حاضر با ارائه چندین مقاله پژوهشی و کاربردی  در رشته علمی خود موفق به ارائه ایده و تحقیق عملی شده ام ؛ مقالات ذیل نمونه آنهاست :

1-ابعاد تاثیر فضای سایبر بر بزهکاری و بزهددیگی کودکان و نوجوانان

2- معاونت در جرم

3- نصاب شهادت در حدود ، قصاص ، دیات و تعزیرات

4 - تاملی فقهی و جزایی ردر آیات 34و33 سوره مائده

- بررسی آسیب شناختی بیکاری در افزایش مهاجرت ساکنان دشت اردبیل

می توانیم از پایان نامه های ذیل نیز یاد کینم که بنده مشاوره ی آنها را با چندین تن از دانشجویان دانشگاههای آزاد تبریز ، اردبیل و تهران برعهده داشته ام :

1- قاعده احسان

2- مجازاتهای تکمیلی و تبعی در قانون مجازات اسلامی 1370

3- تاثیر جنسیت در جرایم اقتصادی

4-آسیب های مخاطره آمیز کودکان و نوجوانان و راهکارهای مقابله با آن

5-علل و چگونگی تعدد و تکرار سرقت مقرون به آزار در شهر تهران و راهکارهای کاهش آن

سپس در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیای سپاه، شرکت های فنی و مهندسی تهران جنوب و هیربدان به عنوان کارشناس حقوقی دارای تجربه کاری می باشم.

در سایر شئونات زندگی خویش با تاسی به بزرگانی که راه حق را نشان می دهند در مسیر الهی و انسانی گام برداشته و سعی بر این بوده با تلاش وافی و مدیریت بهتر دوره های مختلف حیات خود از آزمون های دیگر زندگی نیز موفق بیرون آیم . شرکت در جلسات مختلف فرهنگی ، علمی و اخلاقی در محله و با نزدیکان و حتی تلاش در جهت راه اندازی و بهبود این محافل اخلاقی و فرهنگی همیشه در ذهنم بوده که متاسفانه کمبود امکانات و بی عدالتی ها در این زمینه آزارم می داده است و سدی شده بود بر تحقق این آرمان ها و هنوز هم هست .

در ماههای پایانی سال 1394 به عنوان جوانترین کاندیدای استان اردبیل از حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین با درخواست بزرگان و دوستان وارد عرصه رقابت های انتخاباتی شده و با وجود مشکلات بسیار به رتبه خوبی دست پیدا کرده و مردم محترم منطقه و شهر با چهره جدیدی در عرصه انتخابات آشنا شدند ؛ ضمن پاسداشت این لطف مردم ، در انتخابات شورای اسلامی شهر اردبیل نیز کاندید شده و به درخواست عزیزان به صحنه آمدیم.

در ماه آذر 1398 نیز با مصلحت اندیشی و ارج نهادن به اعتماد مردم اردبیل و فولادلو و حوزه های نیر، نمین و سرعین با اهداف مشخص و تکیه بر واقعیات اجتماعی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اردبیل، نیر و نمین و سرعین شدیم و با لطف الهی و معصومین و عنایت مردم عزیز انشاالله از این صحنه موفق بیرون خواهیم آمد.

و این راه ادامه دارد.

هوشنگ اسمعیل زاده خلیل آباد: سخنی با مردم شریف اردبیل

زندگینامه هوشنگ اسمعیل زاده خلیل آباد

اردبیل ,های ,، ,نیز ,شدم ,شهر ,و با ,نمین و ,و سرعین ,کودکان و ,شدم و ,حوزه انتخابیه اردبیل،

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سرفصل نرم افزارmayple خبر آنلاین